Про нас

МАРІЯ ВОЛОСОВСЬКА

Засновник - "Дизайн - студії Марії Волосовської"

Марія Волосовська пройшла всі щаблі виробництва від швачки-мотористки до генерального директора ВАТ “Хутрофірма Тисмениця”.

Майстрині належить 205 раціоналізаторських пропозицій, 4 винаходи і розробка 400 промислових зразків. Завдяки творчим пошукам Марії Волосовської, “Хутрофірма Тисмениця” своєчасно інтегрувалась у світову економіку, розвичваючи сучасний дизайн, створивши школу конструкторів – модельєрів з розробки та впровадження нових моделей хутрових виробів, щорічно беручи участь у міжнародних конгресах, ярмарках та виставках. За свій творчий шлях, майстриня здобула чимало нагород, серед яких:

  • відзнака – “Кращий майстер СРСР”;
  • звання кавалера Ордена княгині Ольги;
  • медаль “За трудову доблесть”;
  • медаль ветерана праці;
  • грамота Президії Верховної ради України.

Значною подією у житті майстрині став особистий творчий звіт під гаслом “Звітую тобі, моя доле!”, що відбувся у 1997 році. Відтоді дизайнер володіє символічним титулом – “Княгиня хутра”. Марія Волосовська відома своєю доброчинністю, вона сприяє відновленню і будівництву храмів, монастирів, хосписів у Тисмениці та в інших місцях Івано – Франківщини.

РОМАННА СІДЛЯР - ВОЛОСОВСЬКА

Керівник - "Дизайн - студії Марії Волосовської"

Успішно переймаючи досвід і знання великого вчителя, яким для неї є мама, Романна Романівна освоїла тонкощі творчості в ексклюзивному моделюванні виробів із хутра, поєднала свої знання, вміння і навички із приватним підприємництвом, очолила іменну дизайн-студію, основним видом діяльності якої є розробка і пошив ексклюзивних моделей хутрових виробів для жінок, чоловіків та дітей.

В її особистому доробку – понад 200 промислових зразків, що увійшли до знаменитих колекцій хутрових виробів: “Тріумф-2003”, “Тріумф-2004”, “Тріумф-2010”.

Романна Сідляр-Волосовська – активний учасник громадського життя Івано – Франківщини. Найвагоміші публічні заходи не обходяться без показу хутрових колекцій її дизайн – студії з обов’язковими коментарями керівника, а також з демонстрацією моделей із залученням представників школи краси “Ювента”, з якою тісно співпрацює “Дизайн – студія Марії Волосовської”.

Керівник студії Романна Сідляр – Волосовська упродовж 10-ти років діяльності є переможцем обласного огляду “Технічна творчість Прикарпаття” у номінації “Кращий творець промислових зразків”, а також лауреатом обласної премії імені Г. І. Терсенова, нагороджена грамотою і нагрудним значком Департаменту інтелектуальної власності “Автор”.

Одна з колекцій ексклюзивних хутро виробів була представлена на міжнародній виставці в Києві, також зайняла ІІ місце в І-му Всеукраїнському конкурсі дизайнерів хутра. Зразки із цієї колекції найшли висвітлення у всесвітньо відомому російському журналі “Мягкое золото”. На міжнародній виставці в Києві у 2008 році Романна Сідляр-Волосовська отримала найвищу нагороду.